Skip to content

Nezávislí tvůrci

YouTube Partner Program

Po vstupu do naší sítě provede náš tým hloubkovou analýzu tvého kanálu a jeho obsahu.

Po vstupní analze obvykle následuje osobní sektuání, kde tě provedeme tím, co jsme objevili a pokusíme se společně vymyslet strategii pro další rozvoj tvého kanálu.

Je pro nás velmi důležité, aby naše doporučení a návrhy byly vždy v souladu s tvými představami a možnostmi.

Kromě klasické chat podpory, která je tvůrcům na YT k dispozici v YT Studiu, jsme my v úzkém kontaktu se support týmy YouTube. Díky tomu umíme řešit i složitější problémy.

Navíc konzultujeme přímo s YouTube potřeby jednotlivých partnerů i tvůrčí komunity jako celku.
Díky tomu mohou youtubeři předat platformě své nápady, podněty či výhrady a ovlivnit tak podmínky, v nichž tvoří.

Bohužel (nebo naštěstí) máme rozsáhlé zkušenosti i s obnovováním ukradených kanálů. Museli jsme řešit mnoho takových případů a můžeme hrdě prohlásit, že se nám povedlo v každém z nich uspět a kanál zachránit.

Zvyšování výdělků z reklamy i dalších monetizačních funkcí na YouTube je náš společný cíl. Proto nabízíme podporu při spouštění Členství, nastavení dalších monetizačních produktů a hledáme optimální nastavení i pro příjmy mimo platformu.

To zahrnuje i účast v reklamních kampaních, spolupracích nebo licencování obsahu.

Náš tým má zkušeností s filmovou a hudební tvorbou, animací, grafikou či například s IT nebo byznysovými projekty. Proto umíme pomoci s produkcí obsahu, technickými dotazy, vývojem stránek, aplikací či her anebo byznys plánem.

Máme k dispozici i nějaké vybavení a vlastní studio, které můžete využít pro natáčení.

Náš tým je tu pro tebe! Jsme zvyklí se s našimi partnery setkávat (fyzicky nebo virtuálně) a udržovat dlouhodobé vztahy. To otevírá příležitosti pro vytvoření a realizaci dlouhodobých strategií nejen na YouTube ale v celkovém rozvoji influencerovi osobnosti napříč platformami, médii či obchodními plány.
Úspěšně se pohybujeme v influencer marketingu už od roku 2013. Pracovali jsme a pracujeme pro nadnárodní firmy, agentury i menší lokální podnikatele a značky. Pomáháme jim dostat do povědomí jejich produkty a značky, což našim partnerům dlouhodobě přináší významné zvýšení příjmů. Po stovkách kampaní a tisícovkách propagačních příspěvku si věříme v tom, že dokážeme najít ideální rovnováhu mezi zájmy tvůrce a spokojeností inzerenta.

Kromě neomezeného přístupu k hudební knihovně Epidemic Sound, který mají všichni naši partneři (nejen pro YouTube ale všechny své profily na sociálních sítích), nabízíme i možnost licencovat si obsah, který produkují naše partnerské společnosti.

Mimo to nabízíme unikátní službu překladu a dabingu tvého obsahu, díky čemuž můžeš reálně uvažovat o expanzi za hranice České republiky.

Pokud se tvůj obsah stane natolik populárním, že jej začnou uživatelé YouTube nezřízeně nahrávat na své kanály, nemusíš se bát. Poskytujeme služby hlídání obsahu pro několik hudebních a filmových produkcí. Jsme tedy schopni do tvých služeb povolat systém Content ID a zajistit, že tvá práva nebudou nijak krácena.

Připraveni uspět?